CVIČENÍ S WALDOU - PŘÍPRAVKA JUDO

V roce 2017 začínáme cvičit už 6. 1.  2017 (KAŽDÝ PÁTEK) od 16:00 hodin

(16.00 - 17.00 příprvka JUDO ----- 17.00 - 18.00 pokročilí JUDO)

Opět v tělocvičně Komenského 17. v Domažlicích

Bližší informace a konzultace na tel. 728 051 414

Cvičení je zaměřeno na koordinaci pohybů a základních cviků,  jak správně a bezpečně provádět například kotrmelec  vpřed i  vzad,  sudy,  valy  a jiná základní cvičení,  která cvičíme a trénujeme jinak než na základních školách dle učebních osnov. Každý cvik si vždy správně předvedeme a ukážeme a pak společně nacvičujeme.

Dále trénujeme rychlost a obratnost,  rychlé rozhodování a reakce na jednoduché a srozumitelné pokyny.

Velký důraz klademe na cvičení, prostřednictvím kterých si děti trénují  levou a pravou hemisféru. Takovými cviky je například  házení míčků či obručí z jedné ruky do druhé (různými způsoby), což není vždy až tak jednoduché.

Cvičení je zábavné a pestré, trénink není postaven na plnění předem striktně daných úkolů. Přihlížíme například k tomu, jaká skladba dětí se nám sejde na trénink, zda je více kluků či děvčat,  jestli jsou děti hlučné nebo naopak utlumené až unavené.

Cvičíme naboso v judo tělocvičně, kde jsou po celé podlaze žíněnky.  Na sobě nosíme kimono, které se skládá ze saka, kalhot a opasku, ale také nám stačí starší triko s dlouhým rukávem a tepláky. Cvičení stojí 70,- Kč za jednu lekci a platí se při příchodu na trénink. Pokud dítě onemocní nebo z jiných důvodů cvičení vynechá, poplatek neplatí.

Přípravku juda ,,Cvičení s Waldou,, si mohou přijít vyzkoušet děti již od předškolního věku, avšak doporučujeme  ji především dětem od 6-ti let.

Doba, po kterou mohou děti přípravku navštěvovat, není z naší strany omezena.

Zpravidla se po třech letech mohou děti přihlásit do oddílu juda, který působí rovněž  při škole Komenského 17. v Domažlicích.

Oddíl juda v Domažlicích má dlouholetou historii a velkou základnu . Děti, které zde trénují a připravují se na zvládnutí samotného juda, jsou také velmi úspěšné v řadě sportovních soutěží.

Na fotografické ukázky se můžete podívat v galerii fotografií.

Případné konzultace a objednávky vyřizujte prostřednictvím telefonu nebo emailu, které najdete v kontaktech či v záhlaví úvodní stránky.

NOVINKY

 • 2.8.2018

  PODZIMNÍ KEMP II

  Banner-podzimni-kemp-ii-2018-kopie_3

 • 2.8.2018

  PODZIMNÍ KEMP I

  Banner-podzimni-kemp-i-2018-kopie

 • 1.2.2018

  CVIČENÍ SE SENIORY 2018